Podzimní kytarovka 23. – 28. 10. 2019

Ahoj, lidi.

rimsky icagPořádajícímu spolku (sdružení) se nějak pokazil web Kytarovka.cz a tak jsem narychlo vymyslel toto řešení. Napiště mi sem třeba i krátkou zprávu (například „...mám zájem o Podzimní kytarovku...“ a já Vám pošlu mail s několika otázkami na potřebné údaje, číslo účtu, variabilní symbol a další informace. Zapíšeme, dáme vědět, že platba došla, pošleme kontakty na další lidi pro případnou spolujízdu atd. Samozřejmě pište dotazy, ať to pro Vás není moc „zajíc v pytli“ :-).

Těšíme se, že si i přes nepřízeň jedniček a nul užijeme spoustu muziky, srandy i nových dovedností a znalostí.

Lidi, ahóóój!

Petr Rímský

Ahoj, lidi, vítejte na stránkách písničkáře Petra Rímského.

petr misitu icagrimskyTu a tam se ještě na nich pracuje, takže kdyby něco, takže:

  1. Mějte trpělivost.
  2. Dejte vědět, co chybí nebo nefunguje.
  3. Nebo třeba nabídněte pomoc se stránkami:-)
  4. Možná máte nějaké materiály do archivu, fotky, nahrávky apod. Nebo třeba zajímavosti a příběhy o Petrovi. Nabídněte.

Petrovo album

krabickaPetr Rímský má konečně vlastní album, které už je nějakou chvíli na světě! Zákon o zachování lásky.

Po řadě let úspěšného koncertování, po dávných nahrávkách na malých deskách či společných samplerech, po mnoha spolupracích na nahrávkách muzikantských kolegů, po několika hudebních oceněních, po letech publikování a lektorských činností, konečně vyšlo také samostatné album Petra Rímského.

Číst dál...

Zpěvník

Petrovy písničky prý není možné zahrát. Petr říká, že je to nesmysl. Prý když je zahraje on, zahraje je v nějaké podobě každý alespoň trochu zručný, ale hlavně myslící kytarista.

A tak vznikl nápad, že tomu trochu pomůžeme. K albu Zákon o zachování lásky tedy vychází zpěvník. No a to by ani nebyl Petr, aby si nevymyslel nějakou specialitu. Zpěvník bude vycházet postupně, bude mít verze číslované jako bývá číslovaný software. Písničky v něm budou postupně vycházet v několika provedeních. Od prostých textů, přes texty se zjednodušenými a „lidskými“ akordy, pak s „plnotučnými“ akordy, dále přes notovou linku zpěvu s texty a akordy až

Číst dál...

Podmínky koncertu

Velmi nám záleží na tom, aby byl koncert opravdu koncertem a také hezkým a silným zážitkem pro diváky i pro účinkující. Preferujeme tedy kulturní prostředí, kvalitní zvuk (máme k disposici) a smysluplné akce.

  • stavebně oddělený prostor od baru či restaurace

  • ideálně řadová úprava míst k sezení

  • v případě stolové úpravy (kluby) nebude v průběhu koncertu podáváno občerstvení (rádi uděláme přestávku), striktní zákaz kouření během koncertu

01981 uprOsoby a obsazení

Petr Rímský - kytara a zpěv, moudré slovo

Veronika Skočdopolová - vokalistka s občasnou povinností perkusí

Kateřina Ečerová - vokalistka s občasnou povinností perkusí

Pavel Hloušek - baskytara

David Alfik Dewetter - zvuk a světla, externí spolupráce

Kolik?

Pakliže máte dostatečné zdroje, zaplaťte slušně :-). Pokud je ovšem akce krásná, ale malá, takže s penězi je to bída, pomůže s náklady neziskovka. Udělejte klidně svou vlastní nabídku.

Facebook

Muzikantská škola