Petr Rímský

Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka... Rezervace na koncerty a předprodej vstupebek je uvnitř události.

Slatinice, Petr Rímský – koncert s těmi, které mám rád – Zdeněk Hamřík

Koncert
rimsky-hamrik-2023-icag
  čtvrtek, 5. říjen 2023 18:30

  Sál kavárny Na Faře  |  Slatinice, Česko

Petr Rímský – koncert s těmi, které mám rád

Host: Zdeněk Hamřík

rimsky

Petr Rímský byl kdysi zalezlý kdesi v brlohu, odkud jej vyšťoural jeho žák ze školy Kytarovka.cz a později asistent a spoluhráč Zdeněk Hamřík. Nalákal Petra do studia a přiměl jej natočit album Zákon o zachování lásky. Petr pak začal po letech zase aktivně hrát. Zdeněk sám ovšem zmizel v pracovních povinnostech na fakultě v Olomouci. Teď si ovšem usmyslel Petr, že to Zdeňkovi oplatí a taky jej vyšťourá. Série pilotních společných koncertů zahrnuje právě i Slatinice, kde „fták” Zdeněk hnízdí.

Petra doprovodí jeho parta Misitu.

Výhodné vstupenky v předprodejiboom logo

Foto: Lucia Nováková, Marian Opletal

#DumKultury #Mohelnice #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #ZdenekHamrik #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

Plakát Slatinice

 

Adresa:
33, Slatinice, okres Olomouc, Olomoucký kraj, Střední Morava
783 42, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • čtvrtek, 5. říjen 2023 18:30

Powered by iCagenda